[ esc ] 'ye basın veya kapat+
  • MODEMİNİZİ SOSYALLEŞTİRİN
  • Wifim ile sosyal medya bilinirliğiniz kolayca artar

Gallery

img02

Herşey Sizin Kontrolünüzde

Sosyal Medya Tanıtım Aracı

img02

Wifim Nerede Kullanılır

Alışveriş Merkezlerinde

img02

Wifim Nerede Kullanılır

Kafelerde

img02

Wifim Nerede Kullanılır

Restoranlarda

img02

Wifim Nerede Kullanılır

Otellerde

img02

Wifim Nerede Kullanılır

Havuzlarda

img02

Neden Wifim?

Çok Sayıda Bağlantı

img02

Neden Wifim?

Log tutma

img02

Neden Wifim?

Sosyal Medya Bilinirliği

img02

Neden Wifim?

Ücretsiz Reklam

img02

Neden Wifim?

Şifresiz Giriş

img02

wifim

Sosyal Medya

img02

Title 11

Description 11

WIFIM, kablosuz ağınıza erişmek isteyen müşterilerinize, şifre sormadan sosyal medya hesapları aracılığı ile internete bağlanmasını sağlayan yeni nesil reklam aracıdır.

lOG tUTMA Vİdeo

WİFİM NEDİR?

Log tutma wifim cihazı ile İnternete bağlanmak isteyen müşteriler ,iş yerinizdeki kablosuz ağa şifresiz olarak bağlanır. WIFIM ile internet erişimine ulaşmak için ,müşteriniz sizin oluşturmuş olduğunuz bir reklamı, sosyal medya hesabından paylaşarak internete erişebilir. WIFIM’ın paylaşım seçeneği olarak sunduğu sosyal ağlar: “Facebook, Twitter,Instagram ve Foursquare”dir. Bu ağlardan herhangi birinde şirketinizin reklamını paylaşarak ya da sayfanızı takip ederek müşteriniz internete erişim sağlayabilir. Bu cihaz ile; log cihazı, internet log kayıt cihazı, log tutma cihazı, 5651 loglama fiyat, log kayıt cihazı fiyatları hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.

Herşey sİZİN kontrolünüzde!

Tak ve çalıştır, kolay kurulum.
Kullanıcıya birçok giriş opsiyonu seçeneği. (Facebook, Twitter, Foursquare, Instagram ve Şifre ile giriş. )
Facebook fan sayfasına üye kazandırma. (Beğenilerinizi arttırmanızı sağlar.)
İngilizce ve Türkçe dil seçenekleri.
Birden fazla reklam ekleyebilme.
Reklamlar; kullanıcıya gore random (karmaşık sıra ile) gelerek, dinamik bir kullanım sunar.
Açılış/Kapanış saatleri opsiyonu.
Detaylı istatistik.
Kolay kullanıcı arayüzü.
Kullanıcı limiti belirleyebilme.
Hız sınırı belirliyebilme.
Akıllı telefonlar ve pc’ler için özel izin tanımlayabilme.
Dışarıdan mudehale korumasi.
Canlı rakamlar ile istatistik takip edebilme.
Geniş sinyal alanı. (300N Router)Hollanda’da Bescom şirketi ile doğup Türkiye’de Corepany şirketinin tüm haklarını satın almasıyla yerli olan ve büyüyen Wifim Social Hotspot, kısa zamanda geniş bir kitleye ulaşmıştır.

Cihaz Hollanda İnovasyon Ödülü’ne sahip yenilikçi bir ürün olmasıyla öne çıkmakta ve dünyaya sunulmaktadır. Bu ürün üreticisine 2015 yılında HOTİAD Yılın Genç Girişimci Ödülü’nü kazandırmıştır. Wifim Social Hotspot hem küçük hem de büyük şirketler tarafından avantajlı şekilde kullanılabilmektedir. Üstelik cihazın kullanımı son derece kolaydır.

Wifim Social Hotspot başta Hollanda ile Türkiye olmak üzere dünyanın her yerine yayılmıştır. Özellikle Almanya, Belçika ve Kıbrıs’ta hem küçük hem de büyük firmalar Wifim hizmetinden yararlanmaktadır.

Wifim Social Hotspot ürününün firmalara sağladığı başlıca hizmet internet bağlantısını güvenli hâle getirmektir. Üstelik 5651 sayılı yasaya göre internet suçları ile başa çıkmak için Wifim Social Hotspot, cihaz aracılığıyla internet hizmeti alan herkesin bilgilerini güvenli bir şekilde kayıt altına alır. Ürün, Türkiye’deki kullanıcılara uygun olarak yenilenmiş ve yeni nesil reklam aracı olarak müşterilerin karşısına çıkmıştır.

Bırakın WiFi’niz sosyalleşsin!

Günümüzde; firmalar birçok kitle iletişim aracı olmasına rağmen internet üzerinden reklam yapmayı tercih ediyor. Tabi ki internette yapılan reklamların en verimli kullanmanın yöntemi de, milyonlarca insana ulaşabildiğiniz sosyal ağlar oluyor. Dünyada ve ülkemizde milyonlarca üyesi olan Facebook, Twitter, Instagram ve Forsquare gibi sosyal ağ kanalları; markaların kampanyalarından, hizmetlerinden ve ürünlerinden haberdar olmamızı sağlayan en kapsamlı iletişim yöntemi olma yolunda hızla ilerliyor. Geleneksel kitle iletişim yöntemleriyle yapılan reklam modellerinin yerini artık sosyal ağlar üzerinden yapılan reklamlar almaya başladı. Dijital medya olarak adlandırılan bu mecra, hem iletişim hızıyla hem de ekonomik oluşuyla en çok tercih edilen reklam modeli. Bu durumu kendine fırsat olarak gören firmalar markalaşma sürecine girerken, iyi değerlendiremeyen firmalar ise gerileme ya da yok olma süreci yaşıyorlar. WIFIM Social Hotspot‘u tercih eden firmalar lokal olarak müşterilerine reklam ve kampanyalarını duyurma imkanını elde ederken aynı zamanda bu reklam ve kampanyaların sosyal ağlada yayılmasını sağlayıp markalaşmak ya da markasının sürekliliğini sağlayabiliyorlar.

img14
İŞLETMELER İÇİN AVANTAJLARI

Markanızın veya işletmenizin reklamlarını sosyal ağlarda hızlı ve ucuza yapabilirsiniz.
Beğeni ve Paylaşımlar sayesinde potansiyel müşterilerle tamamen yeni bir ağ kurabilirsiniz.
Gelişmiş kontrol paneli sayesinde alıcı trendlerini 7/24 takip edebilir ve raporlama yapabilirsiniz.

img14
KULLANICILARA FAYDALARI

Garsonlardan şifre isteme zahmetine girmeden kendi sosyal hesabınız ile internete ulasabilirşiniz.
İşletmenin sizler için hazırladığı kampanyalardan haberdar olabilir, bu kampanyalardan sevdiklerinizinde yararlanmasını sağlayabilirsiniz.
Hızlı ve güvenli internetin tadını çıkar!

Whatsapp Destek
Mormedya logo
Mormedya Yazılım Tanıtım HİZMETLERİ
MusallabaĞları Mh. Şehit Ahmet
DEĞERLİ Sk. No:11 DİNÇTAŞ Plaza Kat:3-305 SelÇuklu / KONYA
E-Posta

bilgi@mormedya.net

Mormedya Destek

90 506 687 51 78

© 2018 Mormedya - Tüm Hakları Saklıdır.