iletişim banner
image
Hakkımızda

BURADA SADE, MODERN, YENİLİKÇİ VE SİZE ÖZEL ÇALIŞMA BULURSUNUZ...

Mormedya Hakkında

Firmamızın temelleri 2007 yılında “Mormedya Tanıtım Hizmetleri” adıyla, Bursa'da açılması ile sektöre dahil olarak faaliyet göstermeye başlamıştır. Ajans hizmetleri olarak kurguladığı profesyonel alt yapısı ile müşterilerine hizmet vermiştir. Kurulduğu günden bugüne Web Hosting, alan adı, web tasarım süreçlerini yönetmeye karar vererek Bursa ve Konya’da güvenilir bir firma olarak çalışmıştır. İş sürekliliği noktasında birçok kurumsal firma ile projeler geliştirmiştir.

Mormedya 2012 yılından itibaren kendi bünyesinde Metal Çelenk üretimine başlamıştır. “Tören çelengi" ve "Tabela Tasarım ve Montaj" konularındaki faaliyetlerini geliştirmeye karar vererek oluşturduğu Uzman kadrosu müşteri ağını geliştirmiştir. Yerinde ve uzaktan güvenli erişim metoduyla "mail kurma" site güncelleme, veri barındırma hizmetleri vermeye başlamıştır.

Yenilikçi fikirleri, profesyonel kadrosu ve geniş bilgi birikimi ile sektörde fark yaratmıştır. Kuruluşundan bu yana, müşterilerine sonsuz bir özveriyle bilişim çözümleri, matbaa çözümleri, marka tescil, sosyal medya ve metal çelenk alanında butin çözümler sunmuştur. Mormedya Yazılım olarak, müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkarırken güvenlik, altyapı, bulut bilişim, web tasarım için yaratıcı çözümler sunarak profesyonel hizmet sunmaktadır.

image

Uzun yıllardır gelen tecrübemiz ve bilgi birikimimizle sizlere hizmet vermeye devam ediyoruz. Sürekliliğimiz ve müşterilerimizin uzun yıllardır bizi sabit bir şekilde tercih etmeleri memnuniyetimizdir.

İnstagram


İnstagram hesabımıza göz atın

Mormedya
Takip Et